Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571

brabijou

Odkryj Siebie

Poznaj BraBijou

Posted on mar 2, 2015

Poznaj BraBijou

Brabijou to ozdobne ramiączka z dopinanymi zawieszkami, dzięki którym wyczarujesz nowe stylizacje. Jesteś znudzona Swoją bielizną? Masz dość zwykłego, czarnego biustonosza? Wystarczy, że do swojego codziennego stanika dopniesz ramiączka Brabijou, dobierzesz swoje ulubione zawieszki i gotowe. 

Prowadząc sklep z bielizną Szyfoniera wciąż poszukujemy nowych marek i obserwujemy trendy w modzie. Każdej z nas podoba się inna bielizna, ale czasem zachwycamy się tym samym, tak było z modą na Cage lingerie. Spodobał nam się trend, który odwołuje się do klasyki bielizny czyli gorsetu, dla nas takie podejście do stylu retro jest sexy, intrygujące, świeże, eleganckie.

Nie zawsze jednak biustonosze, którye nam sie podobają dobrze leżą na naszych biustach. My marzyłyśmy o wygodnym dopasowanym staniku, który jednocześnie wyglądałby jak te z wielkich wybiegów mody. Tak narodziło się Brabijou! Wystarczy doczepić wybrany wzór ramiączek do ukochanego biustonosza i gotowe. Jeżeli kochacie bieliznę i biżuterię, tak jak my, to teraz macie jeszcze jedno miejsce gdzie możecie nosić swoje świecidełka. Przypnijcie wybrane charmsy do ramiączek, tak by wasz dekolt jeszcze piękniej sie prezentował.

Brabijou nie musi być tylko ozdobą biustonosza, może być częścią stylizacji, wystarczy dobrać bluzkę lub sukienkę, której wycięcie pozwoli uchylić rąbek tajemnicy i pokazać Brabijou. To może być dekolt typu karo, łódka, asymetryczny, to na co danego dnia macie ochotę. Brabijou możemy włożyć na wieczorne wyjście, randkę ale też na spotkanie z przyjaciółkami, spacer, wakacje, wszystko zależy od nas, naszego nastroju, chęci. Damska torebka skrywa wiele tajemnic, nośmy Brabijou z sobą tak jak nosimy z sobą pomadkę czy perfumy.